🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت انواع چسب سنگ آنتیک در بازار ایران

قیمت انواع چسب سنگ آنتیک

قیمت انواع چسب سنگ آنتیک در بازار ایران به صورت رقابتی اعلام شده و خریداران باید بررسی های مختلفی را انجام دهند. از این رو باید از شرایط عالی و کیفیت مطلوب چسب نیز اطمینان حاصل نمود.

سنگ ها از مهمترین مصالحی هستند که در نماهای داخلی و بیرونی ساختمان بکار گرفته می شود. این تولیدات که از معادن مخصوص برداشت شده، هم رنگ بندی متنوع ای داشته و هم از نظر مقاومت فرق دارند. لذا معمولا در استفاده آنها دقت زیادی به مقاومت و کیفیت آنها شده است.

اما اینکه سنگ ها چگونه در محیط های مختلف اجرا شوند نیز مسئله ای بسیار مهم است. به این ترتیب در خصوص نصب و اجرای سنگهای ساختمانی امروزه چسب های مخصوص تولید شده که قدرت گیرایی بسیار خوبی خواهند داشت. به طوری که می توان شاهد استقامت سنگ در بازه زمانی طولانی بدون نیاز به تعمیر و هزینه اضافه بود.

قیمت انواع چسب سنگ آنتیک

سنگ آنتیک یکی از معروفترین انواع سنگهای ساختمانی بوده که در نمای بیرون کاربرد دارد. به همین دلیل باید به خوبی اجرا شده تا دچار مشکل و خرابی نشود.

با توجه به اینکه در حال حاضر انواع چسب سنگ آنتیک به صورت کاملا حرفه ای و از مواد اولیه خوب ساخته شده، مسلما در افزایش مقاومت و ماندگاری سنگ نقش خوبی خواهد داشت. این چسب ها با مواد اولیه مخصوص تولید شده که پس از بکار گیری، گیرایی و چسبندگی زیادی دارند.

از چسب سنگ می توان برای مکان های زیر نهایت استفاده را برد:

  • نمای بیرونی ساختمان ها
  • نمای سالن های داخلی
  • راه پله ها
  • لابی و ورودی ساختمان
  • سنگ های کف آپارتمانها
  • سنگ دیواره پارکینگ

به همین دلیل از جمله چسب های شیمی پرکاربرد بشمار آمده و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین چسب برای چسباندن سنگ به سنگ

یکی از مهمترین تدابیر به منظور افزایش مقاومت سنگها، چسباندن سنگ به سنگ است. از آنجا که تایل های سنگ به صورت تکی مقاومت کمی داشته، با چسبیدن به یکدیگر مقاومت بیشتری کسب خواهند کرد.

به همین دلیل امروزه از چسب سنگ مخصوص بهره گرفته شده و سنگها را در نماهای مختلف به یکدیگر نصب خواهند کرد. با این کار می توان شاهد افزایش مقاومت سنگها بوده و مسلما تاثیرات خوب آن را می توان شاهد بود. در این میان کیفیت چسب نیز مسئله ای بسیار مهم بوده و باید همواره برندهای خوب و درجه یک انتخاب و بکار گرفته شود.

قیمت چسب پودری سنگ درجه یک

چسب سنگ پودری را افراد زیادی ترجیح داده و آن را بکار می گیرند. به این ترتیب کیفیت درجه یک این چسب ها قبل از استفاده نیز مد نظر بوده و سپس بکار گرفته می شوند.

با توجه به اینکه قیمت چسب سنگ برای خریداران مهم و مورد توجه است، از مجموعه های مختلف این نرخ استعلام گرفته می شود. به طوری که خریداران می توانند سفارشات مختلف خود را با در نظر گرفتن برند تولید کننده چسب سنگ مشخص و تهیه کنند. در این میان مشاوره گرفتن از مجموعه های تخصصی مانند دکاردن اهمیت زیادی داشته و می توان نیاز خود را با آنها مطرح کرد.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.