🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

چسب پرسلان چیست؟

معمولا برای نصب پرسلانها از چسب استفاده می شود و مواد سنتی پاسخگوی این امر نیست از این رو می توانید از چسب پودری درجه یک و مخصوص پرسلان برای چسباندن آن استفاده کنید که میزان مواد به کار رفته بسیار بالا و از استحکام و قدرت زیادی برخوردار است.

پرسلان چیست؟

به سرامیک یا کاشی های بسیار بزرگ گفته می شود که در تولید آن از تکنولوژی خاصی استفاده شده است و همین باعث تفاوت آن با کاشی و سرامیک های قدیمی است. بر پایه ماسه و در دمای بسیار بالا ساخته شده است و قدتر جذب آب کمی دارد. از این رو چسب مورد نظر بسیار مهم است.

مزایای چسب پرسلان

مسلما نمی توانید از ملات متشکل از سیمان و ماسه و آب برای چسباندن پرسلان بهره ببرید از این رو توصیه می شود از چسب به دلیل فوایدی که دارد بهره ببرید:

۱: چسبندگی بالا

۲: مقاومت در برار نفوذ آب

۳: مقاومت در برابر تغییرات دمایی

بسته بندی چسب پرسلان

این ماده در بسته های پاکتی بسته بندی مشی شود و به بازار عرضه می شود

۱: ۲۰ کیلوگرم

۲: ۲۵ کیلوگرم

آماده سازی سطح

باید به نکات زیر توجه کنید زیرا برای نصب خوب و آسان بسیار اهمیت دارد:

۱: سطح زیر کار باید تمیز و صاف باشد

۲: ابزار مورد نیاز برای نصب در دسترس باشد

۳: در صورت عدم تراز بودن سطح مورد بهتر است یک لایه سیمان استفاده شود و پس از خشک شدن از چسب استفاده شود

طریقه اجرا

چسب را با استفاده از کاردک دندانه دار روی سطح مورد کشیده و کاشی یا سرامیک را نصب نمایید باید کمی فشار در زمان نصب کاشی وارد نمایید جهت چسبندگی بیشتر و بهتر است. حدودا ۶۰% پشت کاشی پس از نصب باید به چسب آغشته باشد در غیر این صورت از کاردک با شیارهای بزرگ استفاده شود. باید دقت کنید که برای نصب پرسلان علاوه بر این که به سطح مورد نظر چسب می زنید باید به پشت سرامیک پرسلان هم چسب بمالید و معمولا به قطر ۸ میلیمتر به چسب آغشته می شود.

چسب باید ظرف ۱ ساعت استفاده شود و دمای محیط نباید از ۵ درجه سانتیگراد پایین تر باشد و اگر بیشتر از ۱۵ درجه سانتیگراد باشد بهتر ین دما برای خشک شدن چسب است. بعد از ۲۴ تا ۴۸  ساعت می توانید سطح  مورد نظر را بندکشی نمایید.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

چسب پرسلان چیست؟ معمولا برای نصب پرسلانها از چسب استفاده می شود و مواد سنتی پاسخگوی این امر نیست از این رو می توانید از چسب پودری درجه یک و مخصوص پرسلان برای چسباندن آن استفاده کنید که میزان مواد به کار رفته بسیار بالا و از استحکام و قدرت زیادی برخوردار است. پرسلان چیست؟ […]