🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید چسب کاشی خمیری | هر کیلو چسب خمیری برای چند متر است؟

خرید چسب کاشی خمیری

خرید چسب کاشی خمیری نیاز به اطلاع از قیمت روز ان دارد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده چسب، محصولات موجود در بازار را با نرخ مشخص عرضه نموده و مشتریان خود را تامین می کنند.

قیمت شاخصه ای بسیار مهم در خصوص خرید و فروش انواع چسب است. زیرا این محصولات براساس انتظار افراد خریداری شده و مزایای مطلوبی در آنها وجود دارد. به این ترتیب در چند سال اخیر شرکت هایی را می توان دید که انواع چسب ساختمانی را با استانداردهای لازم راهی بازار نموده و با توجه به قیمت مشخص آنها را به دست مشتریان خود می رسانند.

از این رو دسترسی خریداران به قیمت روز این چسب ها مهم بوده و همواره می توانند باکیفیت ترین مدل ها را تهیه نمایند. برای این منظور به مجموعه ها و شرکت های معتبر روی آورده و استانداردهای لازم را در خصوص محصولات، از انها جویا می شوند.

قیمت چسب کاشی خارجی خمیری ۱۲.۵

چسب کاشی در بازار ایران از مارک های خوب ایرانی و خارجی موجود است. لذا وقتی قیمت روز انها به خریداران اعلام می شود، می توانند با مقایسه دقیق بهترین نوع آنها را شناسایی و خریداری نمایند.

قیمت چسب کاشی امروزه با توجه به استانداردهای مختلف معین شده و همواره باکیفیت ترین آنها خریداری خواهد شد. به این ترتیب مزایا و حالات مختلف چسب کاشی از نظر خمیری و پودری بودن مشخص شده و سپس خریداری می شوند.

چسب کاشی خمیری با بسته بندی های مختلف در بازار عرضه شده که تاثیرات زیادی در خرید نیز دارد. این مسئله در مشخص بودن قیمت نیز تاثیر داشته و بهترین نوع آنها باید تهیه شود.

 

محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب خمیری       

 

۱۲.۵

 

۹۹۰۰۰

قیمت چسب کاشی سطلی در نمایندگی

چسب کاشی سطلی را امروزه شرکت های تخصصی و بزرگ راهی بازار می کنند. این عرضه کننده ها شرایط همکاری خوبی را برای مشتریان خود رقم زده و بهترین مدل ها را به بازار عرضه می دارند.

با توجه به اینکه دسترسی به نمایندگی های رسمی و معتبر از مهمترین موضوعات است، وقتی قیمت روز چسب کاشی در دسترس مشتریان قرار می گیرد، متقاضیان می توانند از این نمایندگی ها نیاز خود را راحت تر و سریع تر تهیه نمایند. به این ترتیب مدل های متنوع ای از چسب کاشی در ایران وجود داشته که نمایندگی های رسمی و بزرگ آنها را معرفی می کنند.

قیمت انواع چسب کاشی خمیری برند های مختلف

عرضه چسب کاشی سرامیک با برندهای مختلف از مهمترین دلایلی ست که امروزه بسیاری از شرکت ها به آن توجه دارند. این چسب ها وقتی توسط کارخانه های مختلف تولید و در دسترس قرار می گیرند، متقاضیان می توانند سفارشات خود را سریع تر و راحت تر مشخص کنند.

قیمت انواع چسب کاشی را می توان براساس برند تولید کننده نیز استعلام گرفت. این عرضه کننده ها شرایط همکاری خوبی داشته و متقاضیان می توانند به صورت عمده از آنها نیاز خود را برآورده کنند. شرکت دکاردن در خصوص عرضه انواع چسب کاشی با برندهای معروف ایرانی عملکرد خوبی داشته و همواره باکیفیت ترین مدل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

هر کیلو چسب خمیری برای چند متر است؟

معمولا محاسبه میزان چسب برای نصب انواع کاشی کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی این مقدار را محاسبه نمایید البته ابعاد کاشی و سرامیک و میزان ضخامت چسب در کاربرد آن تاثیر دارد. از این رو برای هر مترمربع بهتر است کاشی ها در ابعاد کوچک ۵ کیلو استفاده نمایید و سایز که بزرگتر می شود بین ۶ تا ۷ کیلو نیاز خواهید داشت.

قیمت چسب کاشی ۱۲ کیلویی عمده در تهران

قیمت چسب کاشی ۱۲ کیلویی کمی گران است و اگر از چسب پودری استفاده کنید به صرفه است ولی در کل چسب خمیری هم خواهان خود را دارد که در بسته بندی ۱۲ کیلویی بیشترین استفاده را دارد.

فروش این چسب در تهران امکان دارد و انواع سب کاشی و سرامیک را ما در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید برای چسباندن هر نوع آجر و سنگ و سرامیک بهره ببرید. فروش به صورت عمده می باشد و به سراسر ایران ارسال می شود.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.