🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی دو جزئی

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی دو جزئی همانند دیگر انواع چسب های شیمی براساس کیفیت و برند تولید کننده در بازار اعلام می شود. به همین دلیل مراکز عرضه کننده باید به بازار توجه داشته و براساس آن محصولات خوب را ارائه دهند.

امروزه بسیاری از شرکت ها در خصوص انواع چسب شیمی ساختمانی فعالیت دارند. این مجموعه ها که کیفیت را مهم دانسته و سعی در همکاری با مشتریان خود به صورت ویژه و مستقیم دارند، امروزه در خصوص فروش انواع برندهای باکیفیت و تلاش می کنند. این چسب ها با توجه به شرایط مورد استفاده تولید شده و مسلما ترکیباتی متفاوت دارند.

در این میان خریداران قدرت خرید بهتری داشته و همواره تولیداتی درجه یک را راهی بازار خواهند کرد. در این راستا می توان تلاش مجموعه ها و شرکتهای بزرگ را به گونه ای دید که محصولات خوب را بهتر و راحت تر راهی بازار می کنند.

قیمت چسب آب بندی استخر سیمانی

استخر های سیمانی از جمله مجموعه هایی هستند که با آب سر و کار دارند. این مجموعه ها باید از بهترین چسب ها بهره گرفته تا به درستی و با شرایط اصولی آب بندی شده و از نفوذ آب جلوگیری شود.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب آب بندی

 

۸ لیتر

 

۷۸۰۰۰۰

استخر های سیمانی به منظور فعالیت های پرورشی و تحقیقاتی راه اندازی شده و نیاز است که در بهترین شرایط ساخته شوند. از این رو امروزه از چسب آب بندی استخر بهره گرفته شده تا مقاومت آنها بالا رود. بهترین چسب آب بندی را از ما تهیه کنید.

قیمت چسب آب بندی استخر سیمانی

بی شک در خرید انواع چسب آب بندی استخر، قیمت موضوعی بسیار مهم است. لذا عرضه کننده ها با در نظر گرفتن مزیتهای کیفیتی بهترین نوع این چسب ها را به بازار عرضه نموده و مشتریان خود را به صورت مستقیم تامین خواهند کرد.

قیمت پودر آب بندی استخر دو جزئی

پودر آب بندی استخر یکی از بهترین هایی ست که به صورت دو جزئی تولید شده و راهی بازار می شود. این چسب ها که با قیمت مناسب در دسترس است، از مزیت های زیر برخوردرا می باشد:

 • قدرت عایق بندی بالا
 • مقاومت مطلوب
 • داشتن عمر زیاد
 • جلوگیری از نفوذ آب
 • استفاده آسان

آب بندی استخر خاکی را نیز می توان با بهره گیری از چسب های استاندارد و مخصوص انجام داد. این چسب ها به گونه ای تولید شده که می توان سالهای طولانی بدون مشکل از آنها بهره گرفت.

قیمت پودر آب بندی استخر دو جزئی

نحوه عایق کاری سرویس بهداشتی چگونه است؟

یکی از مهمترین اقدامات در راستای عایق کاری سرویس بهداشتی، بهره گیری از ایزوگام مخصوص است. این کار باعث حفظ دیوارها از رطوبت شده که تاثیر زیادی در عمر ساختمان دارد. چسب عایق بهترین ماده برای ساخت و ساز است.

اما به منظور مقاومت بیشتر و جلوگیری از نفوذ رطوبت، کاشی و سرامیک به کمک چسب های مخصوص نصب و درز گیری می شوند. در این صورت می توان از نفوذ ناپذیری آنها اطمینان بیشتری داشته و همواره مقاومت بالای این مصالح را شاهد بود. به طوری که در سالهای اخیر بهترین نوع چسب ها تولید شده و به راحتی استفاده می شوند.

البته اینکه چه نوع چسب عایق کاری انتخاب و خریداری شود نیز مسئله ای بسیار مهم است. به این ترتیب عرضه کننده ها باکیفیت ترین نوع چسبها را به مشتریان خود معرفی می کنند.

بیشتر بخوانید : عایق کاری ساختمان

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی

یکی از محصولاتی که می توانید از آن برای آب بندی استفاده کنید چسب آب بندی سرویس بهداشتی است و شما می توانید با این ماده به راحتی هر فضایی که با آب در ارتباط است را آب بند کنید.

 

محصول

 

 

وزن

 

قیمت

 

چسب عایق سرویس بهداشتی

 

۲۰+۱۰

 

۱۲۰۰۰۰۰

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی گران است ولی مزیتهای زیادی دارد که برای انجام این کار لازم و ضروری است. از این رو توصیه می شود این ماده را از دکاردن تهیه بفرمایید.

مشخصات فنی چسب سرویس بهداشتی

 1. در بسته بندی ۳۰ کیلویی است
 2. ۲۰ پودر+۱۰ رزین
 3. سفید و خاکستری موجود است
 4. نیوری کششی بالای ۱ نیوتن
 5. نیاز به آب ندارد
 6. بر پایه سیمان

نحوه استفاده از چسب سرویس بهداشتی

باید این دو ماده را با هم ترکیب و خوب مخلوط شود و در صورت امکان از همزن استفاده نمایید. سپس به ضخامت ۱ میل روی سطح بتنی کشیده و زیر سازی کنید و می توانید تا دو بار اجرا کرده و در این فاصله حتما زمان برای خشک شدن بدهید.

 • در هر لایه باید ضخامت ۱ میل باشد و بیشتر امکان ندارد.
 • و از ابزار مثل کاردک یا قلمو برای این کار استفاده نمایید.
 • زمانی برای خشک شدن داده شود.

قیمت چسب بتن آب بندی استخر لاتکس

برای آب بندی یک محصول دیگری وجود دارد که چسب بتن آب بندی است و از نوع لاتکس میباشد و این ماده انعطاف پذیری زیادی دارد و همچنین ضد آب است قیمت چسب بتن آب بندی استخر مناسب است و این ماده به شکل مایع می باشد.

از این رو می توانید از چسب بتن برای عایق کردن سطوح آبی استفاده خوبی داشه باشید و شرکتهای زیادی این ماده را تولید می کنند اما کیفیت بسیار مهم است. برای آب بندی کردن استخر بسیار به این ماده نیاز دارید و باید از آن برای آب بند کردن سطوح استخری استفاده کنید و این شرکت عرضه کننده بهترین چسب آب بندی می باشد.

قیمت چسب آب بندی درجه ۱

شما می توانید بهترین چسب آب بندی را از مراکز معتبر در تهران تهیه کنید قیمت چسب آب بندی کمی گران است زیرا از مواد منحصری در ساختار آن استفاده شده است و از این رو می توانید این چسب را با بهترین قیمت و کیفیت از نمایندگی تهیه کنید.

از این رو توصیه می شوذ برای استفاده از چسب آب بندی تحقیق کنید و از چسب های معتبر در بازار برای آب گریز کردن سطوح مختلف استفاده نمایید. مواد داخل چسب آب بندی از پلیمر و نانو است و بسیار ماندگاری در برابر رطوبت داشته و مناسب برای ساخت و ساز می باشد. شما می توانید از چسب آب بندی بیشترین استفاده را داشته باشید. و این ماده بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان دارد و بسیار مناسب می باشد و با قیمت های عالی و نرخ خوب عرضه می شود.

روش آب بندی استخر با چسب بتن

شما می توانید با استفاده از چسب بتن به راحتی محیط را آب بند کنید. باید چسب بتن را در داخل ملات بریزید و این یکی از روش های استفاده از چسب بتن می باشد که بسیار مورد توجه است. و یا از مواد لاتکس برای روی محیط استخری استفاده کنید.

در این روش باید چسب لاتکس را با قلمو روی استخر بزنید و خوب خشک شده در دو یا ۳ لایه این کار راتکرار بفرمایید تا یک لایه شیشه ای بی رنگ ایجاد شود. شما می توانید به راحتی استخر را آب بند کرده و استفاده خوبی داشته باشید.

روش آب بندی استخر با چسب بتن

قیمت عایق رطوبتی نانو سرویس بهداشتی عمده

می توانید بهترین عایق رطوبتی نانو سرویس بهداشتی را از این مرکز تهیه نمایید. قیمت عایق رطوبتی نانو سرویس بهداشتی بسیار مناسب و توسط شرکت دکاردن در اختیار شما قرار می گیرد.

فروش محصولات ساختمانی به صورت عمده است و می توانید انواع مواد ساختمانی را با قیمت عمده و بالاترین کیفیت و مستقیم از کارخانه از ما تهیه بفرمایید. این محصول در وزن ۳۰ کیلویی تولید می شود و تضمین شده است و زیر قیمت بازار و دارای استاندارد در اختیار شما قرار می گیرد.

قیمت چسب درزگیر ضد آب در تهران

یکی از محصولاتی که بسیار مورد استفاده عموم است چسب درزگیر سرامیک و یا کاشی است که قیمت چسب درزگیر ضد آب را می توانید از دکاردن دریافت نمایید اما باید بدانید که کیفیت خوبی دارد و مورد توجه عوام است.

چسب درزگیر به صورت آماده و نیمه آماده تولید می شود که هر دو مدل هم قابل استفاده برای پر کردن درزهای کاشی و سرامیک می باشد و شما می توانید با این ماده آسان درزها را در زمان کوتاه پر و ماندگار نمایید که انعطاف این ماده زیاد است.

قیمت چسب نانو برای استخر عمده

قیمت چسب نانو برای استخر را می توانید با کیفیت عالی و به صورت عمده از شرکت دکاردن تهیه نمایید. این ماده برای آب بندی کردن سطوح استخری و غیره مناسب است و با کیفیت خوبی در تهران تولید و عرضه می شود.

چسب نانو از مواد پلیمری و مرغوب درست شده است و ساختاری دارد که بسبار کاربرد برای ضد آب کردن سطوح مختلف دارد. می توانید زیر قیمت بازار از ما خرید نمایید. چسب استخری را از ما بخواهید. که بهترین محصولات را در اختیارتان قرار می دهیم که از نظر کیفیت و قیمت عالی است.

مزیت چسب نانو

 • ضد آب است
 • از مواد نانو برای طولانی مدت در ساختارش استفاده شده است
 • مناسب هر نوع محیط آبی است
 • برای ضد آب کردن مخازن کاربرد دارد

قیمت چسب نانو برای استخر عمده

تولید بهترین چسب درزگیر سرامیک

بهترین چسب درزگیر سرامیک را از کجا بخریم؟ تولید چسب کاشی و دیگر محصولات  این ماده در تهران تولید و عرضه می شود و به شهرهای دیگر منتقل می گردد. شما می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک را با قیمت مناسب از شرکتهای تولید کننده و یا بازرگانی تهیه بفرمایید.

چسب بندکشی با بهترین قیمت و برای درزگیری هر نوع کاشی و سنگ قابل استفاده است می توانید این ماده را در بسته بندی ۵ کیلویی و بسیار مرغوب از ما خرید بفرمایید. که پخش آن در تهران انجام می شود. قیمت نانو چسب بندکشی را اینجا بخوانید.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.