🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت نانو چسب بندکشی و درزبندی

در گذشته برای بند کشی کاشی ها و سرامیک های از ملات و سیمان استفاده می شد اما اکنون با توجه به قیمت نانو چسب بندکشی و درزبندی ، این محصول اولویت بسیار دارد.

اگر صنعت ساختمان فعالیت دارید قطعا برای بندکشی و درزبندی به دنبال محصولی باکیفیت هستید. می توانید از محصولات ساختمانی ما بیشترین بهره را ببرید از این رو توصیه می شود برای خرید انواع چسب های درجه یک ایرانی و خارجی با مشاورین در ارتباط باشید. که بهترین چسب بندکشی را در اختیارتان قرار بدهند.

قیمت چسب بندکشی سرامیک مرغوب

چسب بندکشی از محصولاتی است که بسیار مورد استفاده عموم می باشد . قیمت چسب بندکشی سرامیک مرغوب را می توانید از مجموعه های فروشگاهی چسب در تهران دریافت نمایید و یا اینترنتی درخواست کنید.

این ماده برای پر کردن درزهای هر نوع کاشی و سرامیک بسیار ضروری است و شما می توانید از آن برای درزیندی استفاده مفیدی داشته باشید و کار شما با این وسیله آسان می شود.

قیمت چسب بندکشی سرامیک مرغوب

مشخصات فنی چسب بندکشی

 • پودری است
 • نیمه آماده  است
 • از بیس سیمان است
 • ۵ کیلویی است
 • با آب باید ترکیب شود
 • ضد آب است
 • رنگ بندی متنوع دارد

کاربرد چسب بندکشی

 • برای انواع مصالح کاربرد دارد
 • برای آجر و کاشی و سرامیک و سنگ قابل استفاده است
 • برای محیط های سرد قابل استفاده است
 • برای نمای ساختمان قابل استفاده است

موارد استفاده از چسب بندکشی

برای هر نوع مصالحی از این ماده می توانید استفاده نمایید برای درزگیری سنگ، کاشی، سرامیک و آجر کاربرد دارد استفاده از این ماده مزایایی دارد و آن این است که شما می توانید به راحتی در کوتاهترین زمان درزبندی کنید و ماندگاری بالایی دارد.

طرز استفاده از چسب نانو کاشی

شما می توانید طرز استفاده از چسب نانو را بدانید و باید این ماده را با آب ترکیب و بعد که خمیری شد با استفاده از کاردک نرم بر روی سطوح دیواری یا کف و بین درزها بمالید. این چسب کارایی زیادی دارد و بسیار مورد توجه است. مزیت این ماده از معایب آن بسیار بیشتر است.

تمامی درزها را به این طریق پر کرده و بعد ۲۴ ساعت که خشک شد تمیز و قابل استفاده است و بندکشی مهم است و باید تمامی سطوح را به خوبی درزگیری کنید تا آب از این راه نفوذ نکند. برای دانستن  مراحل اجرای پودر بندکشی این را بخوانید.

قیمت پودر بندکشی نانو

از کاربردی ترین محصولات ساختمانی نانو چسب بندکشی می باشد. کار با این نوع چسب بسیار آسان بوده و آن را می توان از فروشگاه های ابزار یراق و مصالح فروشی ساختمانی خریداری نمود. قیمت نانو چسب بندکشی بستگی به برند، کیفیت و کارایی آن دارد.

در گذشته برای این که بندهای کاشی و سرامیک کف حمام، دستشویی و آشپزخانه را انجام دهند، دردسر بیشتری می کشیدند؛ ولی اکنون شما می توانید با کمترین ابزار، بیشترین بهره را ببرید.

قیمت پودر بندکشی نانو
نانو چسب بندکشی کار را بسیاری ساده کرد و بندکشی سرامیک با کفش را هم می توان از این طریق انجام داد.
برای خرید این محصول علاوه بر قیمت نانو چسب بندکشی به کیفیت محصول نیز دقت نمایید.
کار با این چسب ها بسیار ساده است و شما با خرید یک بسته نانو چسب، می توانید خود به تنهایی هر جایی را که خواسته باشید بندکشی کنید و از نفوذ آب به زیر کاشی و سرامیک جلوگیری نمایید.

مزایای نانو چسب بندکشی

نانو چسب بندکشی ، مزایایی زیادی دارد که می توان این موارد را نام برد :
۱. درصد سیمان بالا
۲. درصد ازیاد طول عمر
۳. مقاومت سایشی و ضربه
۴. انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر ترک خوردگی و شکستگی
۵. رنگ پذیر
۶. پوشش یکپارچه
۷. مقاوم در برابر همه عوامل محیطی
۸. کاربرد آسان
۹. قدرت چسبندگی بالا
۱۰. غیر قابل اشتعال
۱۱. غیر سمی
۱۲. مقاوم در برابر گرما و سرما

مزایای نانو چسب بندکشی

علاوه بر مزایای بالا استفاده از این محصول بسیار راحت است و هر فردی با خواندن دستور عمل آن می تواند از آن استفاده نماید. قیمت نانو چسب بندکشی با توجه به سهولت استفاده از آن نسبت به سایر مواد مورد استفاده بسیار به صرفه تر است.
اما دقت کنید که کیفیت این ماده با قیمت نانو چسب بندکشی رابطه مستقیم دارد.

موارد و طریقه مصرف نانو چسب بندکشی

برای دانستن قیمت نانو چسب بندکشی ابتدا بهتر است موارد و کیفیت مصرف را بدانیم.
موارد مصرف : جهت مقاوم سازی و آب بندی انواع بندکشی جدید و در حال ساخت ، مقاوم در مقابل مواد شیمیایی ، بندکشی انواع کاشی ، سرامیک و موزائیک و انواع سنگ
نکته مهم : این محصول به هیچ وجه به عنوان درزگیر استفاده می شود.طریقه مصرف : برای مصرف باید به این ماده آب اضافه شود و توصیه می شود برای هر بسته ۵ کیلویی حدودا ۱ تا ۲ لیتر آب اضافه کنید و خوب ترکیب و بعد استفاده نمایید. این نوع بندکشی کاملا آب بند و در مقابل تمامی شوینده ها مقاومت عالی دارد.
دقت شود که بعد از بند کشی سطح مورد نظر سریعا پاک شود.

هر ۵ متر مربع ۱ کیلو چسب بندکشی نیاز دارد و می توانید از این ماده به راحتی استفاده نمایید. و نگرانی از ریزش و یا طول عمر پایین نباشید. چون از بیس سیمان است ضد آب و مقاوم می باشد.

قیمت نانو چسب بندکشی ارزان

این چسب از نوع پودری می باشد و برای پر کردن درزهای میان کاشی و سرامیک بیشتر مورد استفاده است. چسب بندکشی را باید با آب مخلوط نمایید. سپس استفاده کنید. چسب بندکشی به دلیل استفاده از موادی که بر پایه سیمان است و از طرفی چون اصلاح شده است مانگاری زیادی در طول زمان از خود بروز می دهد. قیمت نانو چسب بندکشی ارزان و به صرفه است.

 

محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب بندکشی

 

۵

 

۱۲۰۰۰۰

چسب پودری بندکشی معمولا باید با آب مخلوط گردد. و به خوبی با مخلوط کن دستی یا برقی ترکیب و مواد یکدستی درست شود.
بر این اساس شما می توانید برای استفاده در محیطهای آبی از چسب بتن یا درزگیر برای این ترکیب بهره ببرید.

قیمت نانو چسب بندکشی ارزان

قیمت نانو چسب بند کشی به نوع آن وابسته است.

 • چسب بندکشی سفید: معمولا از سیمان سفید در ترکیباتش استفاده شده است.
 • چسب بندکشی سیاه: معمولا از سیمان سیاه در ترکیبات این چسب استفاده شده است.
 • چسب بندکشی رنگی: بر اساس رنگ مورد نظر از ترکیبات رنگی استفاده شده است.

انواع بندکشی به دلیل ترکیباتی که دارد برای پر کردن درزهای هر نوع سرامیک مناسب است. می توانید از چسب بندکشی به جای ملات استفاده نمایید .
قیمت نانو چسب بند کشی برای مصارف متفاوت با توجه به نوع آن متفاوت است. چسب نانو خمیری آماده به تازگی وارد محصولات ما شده است.

کاربرد چسب نانو را می دانی؟

یکی از محصولاتی که بسیار مورد استفاده در صنعت ساختمان است چسب نانو است و کاربرد چسب نانو بسیار بالا است و می توانید از آن برای چسباندن هر نوع کاشی و سرامیک استفاده نمایید.

چسب های ساختمانی کارایی زیادی دارد و چون از تکنولوژی جدید در ساختار آنها استفاده شده است بسیار مورد استقبال است. می توانید از این چسب برای محیط های مختلف استفاده نمایید و محدودیت استفاده ندارد. چسب نانو بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد.

خرید اینترنتی پودر بندکشی رنگی عمده

یکی از مزیتهای چسب بندکشی این است که کار با آن فوق العاده راحت می باشد و شما می توانید از این چسب برای پرکردن درزهای کاشی و سرامیک استفاده کنید از این رو توصیه می شود برای خرید بهترین محصولات با ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی پودر بندکشی رنگی بسیار رایج است و شما می توانید از این ماده برای درزبندی استفاده خوبی داشته باشید. برای سفارش با ما در تماس باشید که خرید عمده است. چسب بندکشی بهترین چسب برای درزگیری ساختمان است. اما خمیر بندکشی نانو آماده برای درزبندی هم وارد محصولاتمان شده است که قابل سفارش می باشد.

خرید اینترنتی پودر بندکشی رنگی عمده

تنوع رنگی چسب بندکشی بسیار زیاد است که عبارتند از:

 • چسب بندکشی سیاه
 • چسب بندکشی سفید
 • چسب بندکشی طوسی
 • چسب بندکشی کرم
 • چسب بندکشی قهوه ای

فروش بهترین چسب بند کشی

بهترین چسب بند کشی را می توانید از دکاردن تهیه نمایید این محصول کاربرد زیادی دارد و برای درزبندی از آن می توانید بیشترین بهره را ببرید این محصول جایگزین خوبی برای مواد سنتی است و می توانید از آن برای محیط های مختلف استفاده نمایید. چسب بندکشی کار را برای شما بسیار آسان می کند.

چون ضد آب است و از مواد نانو در ساختار آن استفاده شده است و برای پوشاندن هر نوع درز از جمله آجر و کاشی و سنگ و سرامیک کارایی دارد و می توانید این محصول را  در رنگ بندی مختلف از ما خرید نمایید.

 • چسب بندکشی شیمی
 • چسب بندکشی پومکس
 • چسب بندکشی ساروج
 • چسب بندکشی آکام

این چسب ها و برندها با قیمت و کیفیت عالی در داخل تولید و عرضه می شود. اینجا می توانید علاوه بر پودر بندکشی قیمت چسب پرسلان را هم دریافت نمایید.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.