🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت چسب کاشی استخری | بهترین چسب کاشی استخری

قیمت چسب کاشی استخری با توجه به مارک های تولید کننده اعلام می شود. این اقدام سبب شده متقاضیان بهترین نوع چسب را شناسایی نموده و براساس نیاز و انتظار خود آنها را تهیه و استفاده کنند.

چسب های ساختمانی از تولیداتی هستند که امروزه برای اهداف مختلف تولید شده و با استانداردهای لازم راهی بازار می شوند. این چسب ها از ترکیب مواد اولیه شیمیایی و مصالح دیگر تولید شده و مزیت های منحصر بفرد در خود دارند.

از مهمترین موضوعاتی که در سالهای اخیر میزان توجه به انواع چسب شیمی افزایش یافته راست، قدرت چسبندگی بالا و کیفیت عالی است. این چسب ها می توانند جایگزین بسیار خوب برای مصالح قدیمی بوده که هم از نظر هزینه مناسب تر بوده و هم استانداردهای بهتری در خود دارند.

بهترین چسب کاشی استخری با لیست قیمت

اما موضوعی که اغلب خریداران به آن توجه داشته و به دنبال راهکاری برای دسترسی به آن هستند، تهیه بهترین چسب کاشی است. زیرا این چسب ها براساس مارک های مختلف راهی بازار شده و استانداردهای متفاوت دارند.

شرح کالا وزنقیمت
 چسب استخری پومکس ۲۵ ۱۲۵۰۰۰
 چسب استخری هنکل ۲۰۱۷۸۵۰۰

با توجه به اینکه چسب کاشی در بازار براساس لیست قیمت روز ارائه می شود، مسلما افراد مختلف به راحتی می توانند در انتخاب و خرید این چسب ها دقت داشته باشند. به این ترتیب مدل های متنوع ای از چسب که توسط نمایندگی های رسمی راهی بازار شده، از نظر کیفیت و قیمت بررسی می شود.

در راستای اعلام لیست قیمت چسب کاشی معمولا به شاخصه های دیگر مانند موارد زیر اشاره می شود:

 • کیفیت
 • برند تولید کننده
 • نوع بسته بندی
 • سرعت واکنش
 • نوع چسب
 • تیپ چسب

هر کدام از این موارد تاثیرات زیادی را در انتخاب و خرید چسب کاشی داشته و مسلما عرضه کننده ها شرایط خوبی را برای مشتریان خود رقم می زنند.

مشخصات فنی چسب کاشی استخری

 1. پودری است
 2. سفید و سیاه تولید می شود
 3. ضد آب است
 4. نیروی کششی بالایی دارد
 5. ۲۰ و ۲۵ کیلویی عرضه می شود

مزیت چسب کاشی استخری

 1. مناسب محیط های مرطوب است
 2. مناسب استخر و جکوزی و ثنا است
 3. انعطاف پذیری بالا دارد
 4. ماندگاری بالا دارد
 5. دارای استاندارد است

قیمت چسب کاشی خارجی پومکس

پومکس از مارک های بسیار خوب چسب کاشی خارجی بوده که طرفداران زیادی دارد. این چسب از عملکرد مطلوب برخوردار بوده و می توان تاثیراتش را بر روی نصب و اجرای انواع کاشی و سرامیک دیوار شاهد بود.

چسب کاشی پومکس در ایران شناخته شده و همواره نمایندگی های رسمی آن را تهیه می کنند. چرا که در خرید آن قیمت نیز موضوعی مهم بوده و متقاضیان سراسر کشور براساس آن سفارشات خود را معین می کنند. این چسب ها در سالهای اخیر مشتریان زیادی را جذب خود نموده و این افراد از عملکرد تولید کننده ابراز رضایت دارند.

روش نصب کاشی استخر با چسب

نصب کاشی استخر با چسب آسونه و شما می توانید از آن به راحتی استفاده نمایید. فقط کار با چسب نیاز به آموزش می خواهد و البته بسیار آسان بوده و سخت نمی باشد.

از این رو برای اینکه بتوانید ساختمانهای زیبایی را طراحی و بسازید بهتر است از مصالح مرغوب در ساخت و ساز بهره ببرید و از این رو باید چسب را خوب عمل بیاورید و برای محیط استخری بهترین انتخاب چسب پودری است و این ماده را با آب ترکیب و خوب مخلوط کرده و حتما زمان به ترکیب بدهید و بعد کاشی ها را در جای خود قرار داده و بچسبانید.

لیست قیمت انواع چسب سرامیک

چسب سرامیک نیز از جمله چسب هایی ست که امروزه با کیفیت عالی و قیمت روز  در دسترس می باشد. این محصولات با داشتن استانداردهای کافی مشتریان زیادی داشته و آن طور که باید سرامیک را مقاوم سازی می کند.

چسب سرامیک در شرکت های ایرانی و خارجی تولید شده و این مسئله شرایط انتخاب را برای متقاضیان مختلف راحت تر کرده است. به این ترتیب که قیمت مشخص این تولیدات را افراد مختلف از نمایندگی های معتبر استعلام گرفته و آنها را خریداری خواهند کرد. به این ترتیب می توان شاهد استقبال خوب از مصرف چسب سرامیک در ایران بود.

فروش انواع چسب کاشی استخری

انواع چسب کاشی استخری را می توانید از شرکتهای ایرانی در تهران تهیه کنید و این ماده بسیار مناسب برای نصب هر نوع کاشی در محیط مرطوب و استخری است که مواجه با آب در این فضاها زیاد است.

از این رو می توانید از آن برای کاشی کاری با خیال راحت استفاده نمایید:

 1. چسب کاشی پودری استخری
 2. چسب بتن آب بندی استخری
 3. چسب عایق

از این سه ماده برای نصب کاشی و یا افزایش مقاومت و ملات و همچنین عایق کاری استفاده می کنند. از این رو بسیار مورد استفاده عموم می باشد و استفاده  از آن تاثیر زیادی در بهتر کردن سازه شما دارد.

قیمت چسب کاشی ۲۵ کیلویی درجه ۱

قیمت چسب کاشی ۲۵ کیلویی بسیار مناسب است و می توانید از چسب پودری ۲۵ کیلویی برای چسباندن هر نوع کاشی و سنگ استفاده نمایید و قیمت این محصول مناسب بوده و می توانید در رنگ سفید و سیاه آن را تهیه کنید.

چسب پودری پومکس یکی از چسب هایی است که کیفیت خوبی دارد و در دو رنگ تولید می وشد و شما می توانید از چسب های ساختمانی بیشترین استفاده را داشته باشید و تمام هدف ما عرضه بهترین محصولات می باشد.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.