🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت پودر بندکشی آجر ضد آب

قیمت پودر بندکشی آجر را از دکاردن تهیه کنید که عرضه کننده بهترین مصالح ساختمان در صنعت ایران است. بهترین چسب بندکشی را تولید و عرضه می کنیم.

پودر بندکشی آجر ضد آب در واقع محصولی است ﺑﺮ ﭘﺎﻳﻪ ﺳﻴﻤﺎن ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه سنگدانه های ریز ،افزودنی های سیمان ، مواد پلیمری می باشد که امروزه توسط مراکز فروش در دسترس است.

این محصول در برابر UV و باران های اسیدی و ترکیبات شیمیایی مقاوم است و نیز جهت پرکردن بندهای  آجرنما و  ﺳـﻨﮓ از آن استفاده می شود.

قیمت پودر بندکشی آجر

قیمت پودر بندکشی آجر در بازار متفاوت است لکن متقاضیان می توانند این محصول را با قیمت دست اول بدون واسطه در نمایندگی ها خریداری کنند زیرا سفارش از کارخانه به مقصد بدون واسطه ارسال می شود.

البته جایز است بدانید عوامل مهمی در تعیین قیمت پودر بندکشی آجر تاثیر دارد که یکی از آن ها برند محصول می باشد و عوامل دیگر، نوع درجه کیفیت محصول می باشد در واقع هرچه محصول کیفیت بهتری داشته باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

در صورت خرید پودر بندکشی آجر با قیمت نمایندگی علاوه بر اینکه سود زیادی را در این صنعت کسب می‌کنید نیز موجب می‌شود بهترین خدمات در درسترس تان قرار گیرد و همین امر خرید مطمئن و آسانی را به دنبال دارد.

قیمت پودر بند کشی نانو ارزان

پودر بند کشی نانو ارزان در مراکز پخش، عرضه کننده بهترین کیفیت پودر بندکشی می باشد، دارای قیمت ارزان تری است که پیشنهاد می‌شود متقاضیان این فرصت بی نظیر را از دست ندهند و نیز در جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش با مشاوران فروش سایت تماس حاصل فرمایند.

علاوه بر نمایندگی ها خرید از فروشگاه و سایت های اینترنتی معتبر امکان‌پذیر است که در صورت سفارش محصول بدون هیچ تلاشی به دست متقاضی می‌رسد.

ارسال مستقیم و بدون واسطه محصول، در سریع ترین زمان ممکن به مقصد شامل مزیت‌ های خرید از نمایندگی ها و سایت های اینترنتی معتبر می باشد که در صورت سفارش از آن ها بهره مند خواهید شد.

تولید بهترین پودر بندکشی

تولید بهترین پودر بندکشی توسط متخصصان زیر نظر متخصصان در آزمایشگاه انجام می شود در صورت خرید از تولید کننده ها متقاضیان کم ترین هزینه را برای ثبت سفارش صرف نمایند.

خرید از نمایندگی ها نسبت به سایر مراکز و مغازه ها به صرفه تر است که همین عوامل موجب شده بازار این محصول روز به روز رونق بالایی را داشته باشد.

در صورت سفارش پودر بندکشی و رسیدن آن به مقصد، دچار نقص یا مشکلی از لحاظ بسته بندی شد، امکان بازگشت محصول وجود دارد چرا که رضایت مشتریان اهمیت ویژه‌ای برای ادامه فعالیت در این صنعت دارد.

نحوه استفاده از پودر بند کشی چگونه است؟

نحوه استفاده از پودر بند کشی چگونه است؟ پیش از هر چیز لازم است شما از کیفیت محصول انتخابی خود اطمینان حاصل کنید، توجه داشته باشید برای بندکشی کاشی و سرامیک تازه نصب شده هر کیسه ۵کیلویی پودر بندکشی را با حدود ۱ الی ۲ لیتر آب ترکیب نموده و روی سطح پخش نمایید و بلافاصله با دستمال جاذب مناسب، سطح کاشی ها را پاک نمایید تا ملات بندکشی داخل درزها پر شده و از روی سطح کاشی ها پاک شود .

پودر بندکشی با فرمولاسیون خاصی که دارد شامل کاربرد و مزیت های زیادی است که در ادامه به چند مورد از آن ها خواهیم پرداخت که عبارت اند از:

·         مناسب برای بندکشی انواع کاشی ، موزائیک ، سرامیک و سنگ

·         مناسب برای بندکشی سنگ های مصنوعی

·         مقاومت بالا در برابر سیکل های ذوب و یخبندان

·         مقاومت مناسب در برابر اسیدها و مواد شوینده

·         قابلیت پر کردن کلیه درزها و بندها

·         چسبندگی فوق العاده به جداره کاشی و سرامیک

·         نفوذ ناپذیری در مقابل آب و رطوبت

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.