🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت پودر بندکشی آجر رنگی واترپروف

قیمت پودر بندکشی آجر

قیمت پودر بندکشی آجر رنگی را می توانید در بسته بندی ۵ کیلویی و زیر قیمت بازار از این مجموعه تهیه بفرمایید تا بدین وسیله ساخت و ساز خوبی داشته باشید.

پودر بندکشی آجر نما از از مواد پر کاربرد و مهم برای بندکشی است که ﺑﺮ ﭘﺎﻳﻪ ﺳﻴﻤﺎن ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه سنگدانه های ریز ،افزودنی های سیمان تولید می شود.

پودر بندکشی آجر در واقع جهت بند کشی انواع آجرهای نما و نسوز، سنگ های تزیینی و آنتیک نما ، انواع سرامیک های شیشه ای، در نماهای داخلی و خارجی استفاده می گردد.

قیمت پودر بندکشی آجر

قیمت پودر بندکشی آجر با توجه به برند تولید کننده آن تعیین می گردد که در نمایندگی با قیمتی زیر بازار در اختیار مشتری قرار داده می شود و این امر نیز از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

پودر بندکشی اجر با توجه به اینکه فرمولاسیون قوی دارد از مزایا و کاربرد زیادی بهره مند است که در ادامه به چند مورد از مزایا و کاربرد اساسی آن خواهیم پرداخت.

مهم ترین مزایا و کاربرد پودر بندکشی عبارت اند از:

·         حداقل آلودگی سطح آجر، بدلیل کاهش میزان آب مصرفی

·         رنگ بندی متنوع و بر اساس سفارش مشتری

·         واتر پروف و آبگریز

·         اجرا بدون ترک

·         ضد شوره

·         قابل استفاده برای کلیه چیدمان ها و انواع آجر و سنگ های آنتیک

·         اجرای آسان بصورت دستی ویا استفاده از ابزار تفنگی

·         یکنواختی رنگ و کیفیت در کل اجرای پروژه

·         ثبات رنگ و مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش

·         سازگار با محیط زیست

·         مقاومت شستشوی بالا

·         دارای انعطاف مناسب

·         ضد شوره و جلبک

·         امکان تنفس سازه

خرید پودر بندکشی رنگی آجر نسوز

خرید پودر بندکشی رنگی آجر نسوز را پیشنهاد می گردد به صورت اینترنتی انجام دهید که علاوه بر خریدی مطمئن نیز می توانید سفارش خود را بدون هیچ تلاشی دریافت کنید.

همانطور که می دانید خرید اینترنتی شامل مزایایی چون ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان می باشد که البته به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست مشنری می رسد.

ناگفته نماند رضایت مشتری عامل اصلی و مهم برای ادامه فعالیت خرید و فروش اینترنتی است که در نمایندگی آن تلاش می گردد به بهترین نحو انجام گیرد به طوری که اگر بار به دستتان رسید و معیوب بود می توانید آن را برگشت بزنید تا برایتان بدون هیچ مشکلی تعویض گردد.

قیمت پودر بندکشی خارجی

قیمت پودر بندکشی خارجی در ادامه این سایت موجود می باشد که این پودر یکی از مهم ترین ارکان برای پر کرپن فواصل میان کاشی و سرامیک ها است.

امروزه همه به دنبال راهی برای صرف کم ترین می باشند که در این صورت پیشنهاد می شود این فرصت بی نظیر را از دست ندهید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با مشاوران فروش سایت ارتباط بگیرید.

استفاده از روش های سنتی مانند دوغاب ریزی جهت بندکشی کاشی و سرامیک کاملا منسوخ شده است و امروزه محصولات جدید و متنوعی جهت بندکشی تولید و به بازار عرضه می گردد.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.