🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک در بازار

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک

اگر در کار های صنعتی فعالیت دارید و یا مشغول به ساخت بنایی هستید حتما قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک در بازار برای شما مهم است.

امروزه استاد کاران سرامیک کار برای اجرای کاشی و سرامیک بر روی کف و دیوار از چسب مخصوص استفاده می کنند و از مهم ترین دلایل این انتخاب قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک می باشد.

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی یک نوع پودر ملات آماده می باشد که به علت مواد بکار رفته در تولیدش، قدرت چسبندگی زیادی داشته و قابلیت چسباندن انواع کاشی، سرامیک و موزاییک روی کلیه سطوح از جمله دیوارهای استخر و کلیه مکانهایی که با آب و رطوبت تماس دارند را دارد. دانستن قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک برای خرید محصول ضروری است.

از چسب کاشی می توان جهت چسباندن کاشی بر روی کاشی، نیز استفاده نمود که عموما در کارخانجات تولیدکننده گچ های ترکیبی قابل تولید است. نوعی چسب کاشی پودری بر پایه سیمان است که به صورت زدن یک لایه نازک ملات روی سطح و قرار دادن کاشی یا سرامیک بر روی آن به کار برده می شود.
قیمت چسب کاشی و سرامیک وابسته به مواد اولیه آن است.

فروش انواع چسب سرامیک و کاشی

چسب سرامیک و کاشی در دو نوع پودری و خمیری در بازار وجود دارد. فروش انواع چسب از طریق این مرکز و با مشاوره متخصصین صورت می گیرد و شما می تاونید بهترین محصولات ساختمانی ارزشمند را از این مجموعه دریافت نمایید.

چسب‌های سرامیک پودری، از انواع ملات خشک است که بر پایه سیمان طراحی و تولید می‌شود که با توجه به پلیمرهای زیادی که در ساخت آن به کار رفته، پس از مخلوط شدن با آب و خشک شدن، در برابر آب کاملا نفوذ ناپذیر است.

چسب‌های خمیری برای چسباندن کاشی و سرامیک بر روی دیوارهای بتنی یا گچی استفاده می‌شود این چسب‌ها در برابر مواد نفتی، اسید و آب مقاوم هستند توجه داشته باشید که ابتدا سطح باید شاقول و تراز باشد و دیوار گچی، کاهگلی و خاکی باید قبلا با ملات سیمان اندود شده باشد.

چسب کاشی: چسب کاشی شامل مواد شیمیایی روان کننده و امولوسیون و رزین افزودنی و…می‎‌باشد که برای بازسازی داخلی ساختمان از جمله کاشی‌کاری سرویس و آشپزخانه و… استفاده می‌شود.

چسب کاشی خمیری: این محصول خمیری است بر پایه رزین‌های امولوسیونی اکریلیکی و مواد روان کننده و غلظت دهنده پودرهای معدنی و مواد جهت چسبانیدن کاشی و سرامیک بر روی سطوح مختلف بتنی و گچی و حتی کاشی‌های قدیمی و کلیه سطوح صاف انجام می‌گیرد.

اگر تصمیم به خرید هر کدام از محصولات را دارید دانستن قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک ضروری است.

تولید انواع چسب کاشی بر اساس جنس

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک به نوع آن بستگی دارد

چسب کاشی انعطاف‌پذیر:  چسب کاشی انعطاف‌پذیر در زمان نصب کاشی در مکان‌هایی که جابه‌جایی اندک یا ارتعاش دارند مانند قسمت بالایی کاشی کف در نتیجه تغییرات دمایی مورد نیاز است. این موضوعی مهم است زیرا بیشتر چسب‌ها در این موقعیت‌ها ترک می‌خورند.

چسب کاشی ضدآب: این چسب در زمان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که اتصال در مکانی است که اغلب در معرض رطوبت است مانند آشپزخانه یا حمام اصلی

چسب کاشی مقاوم در برابر گرما: این چسب زمانی که کاشی‌کاری در مکان‌های در معرض آتش نیاز است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به علت اینکه دمای بالا می‌تواند به چسب عادی آسیب برساند باید از چسب مقاوم در برابر استفاده شود.

چسب کاشی اپوکسی: این نوع چسب برای برنامه‌های کاربردی زیادی که کاشی کاری در معرض رطوبت، مواد شیمیایی و یا ترافیک سنگین رفت و آمد مکرر است می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

چسب های اپوکسی برای توانایی بالا برای فراهم آوردن اتصال با مقاومت قابل توجه برای کاشی‌کاری‌های عمودی و افقی داخلی همراه با مقاومت بالا در برابر دماهای بالا و انقباض در حاشیه در هنگام نگه‌داری شناخته شده‌اند.
حال با دانستن انواع آن و قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک با خیال آسوده خرید نمایید.

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی یک نوع سیمان پرتلند غیر‌آلی پلیمری بوده که با ذرات دانه‌ای و مواد شیمیایی اصلاح شده است. چسب های کاشی قادر به اتصال سطوح دو ماده و مصالح به یکدیگر می باشند.

پیش از آنکه از چسب کاشی استفاده شود از ترکیب ماسه-سیمان برای اتصال کاشی به دیوار و یا کف استفاده می شد.  چسب کاشی سرامیک به دو نوع چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری تقسیم می شود.

با توجه به بازار کنونی و رقابت بسیار بین تولید کننده ها قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک بسیار مهم است.

اما مهم تر از قیمت آن، کیفیت این محصول است. پس بهتر است ابتدا از کیفیت محصول اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدم به خرید نمایید. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که هر نوع چسب با توجه به محل و کاربردی تولید می شود. پس در انتخاب آن دقت نمایید.

برای دریافت لیست قیمت کلیک کنید

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.