🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش چسب خمیری کاشی در مراکز پخش

فروش چسب خمیری کاشی

فروش چسب خمیری کاشی در مراکز پخش شهرهای مختلف برای اغلب شرکت ها اهمیت دارد. زیرا خواهند توانست میزان مشتریان خود را افزایش داده و شرایط همکاری بهتری را رقم زنند.

امروزه در صنعت ساختمان سازی تحولات زیادی دیده می شود. چرا که استانداردهای لازم در این خصوص تغییرات داشته و همواره معماران تلاش زیادی را در خصوص ساخت بهترین ساختمان ها دارند. از این رو در خصوص تولید انواع مصالح ساختمانی فعالیت بسیار خوب از مجموعه ها و شرکت های تخصصی دیده می شود.

چسب شیمی ساختمان از مهمترین تولیداتی ست که در چند سال اخیر  به کمک معماران و طراحان ساختمانی اماده است. به این ترتیب که از ترکیب مصالح سنتی و مواد شیمیایی استاندارد، این چسب ها تولید شده که قدرت و سرعت واکنش بسیار خوبی دارند. از این رو برای اهداف مختلف بکار گرفته شده و کاربرد ویژه ای خواهند داشت.

قیمت چسب کاشی خمیری در نمایندگی

چسب کاشی از جمله تولیداتی ست که در خصوص ساختمان سازی مدرن و امروزی به روش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این تولیدات ساختاری ویژه داشته که با عملکرد خوب خود می توانند در مکان های مختلف به راحتی نصب و مورد استفاده قرار گیرند.

از مهمترین مزیت هایی که در رابطه با انواع چسب خمیری کاشی گفته شده عبارتند از:

  • مقاومت بالا
  • کیفیت عالی
  • جلوگیری از نفوذ آب
  • استفاده برای تمامی سطوح
  • حالت های متنوع
  • بسته بندی های مختلف

این تولیدات را می توان در بازار ایران از مارک های خوب ایرانی و خارجی تهیه نمود. به طوری که استانداردهای کافی در رابطه با آنها رعایت شده و مصرف کننده ها می توانند از شاخصه های مطلوب آنها بهره گیرند.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب کاشی خمیری پومکس

 

۱۲.۵

 

۵۱۰۰۰

 

چسب کاشی خمیری آنتیک

 

۱۲.۵

 

۳۸۷۰۰

زمان خشک شدن چسب کاشی خمیری را می دانید؟

یکی از موضوعاتی که در انتخاب و خرید انواع چسب های کاشی اهمیت داشته، زمان خشک شدن است. زیرا معماران می توانند براساس آن اقدام نموده و فعالیت های بعدی خود مانند بند کشی را انجام دهند.

چسب کاشی خمیری معمولا در ۳ ساعت اولیه به میزان قابل قبولی از خشکی می رسد. اما به منظور انجام مراحل بعدی، بهتر است ۲ الی ۳ روز صبر کرد. به این ترتیب می توان انتظاری که از این چسب داشته به خوبی شاهد بود.

البته کیفیت و مرغوبیت چسب کاشی نیز بسیار مهم بوده و معمولا تولیدات براساس استانداردهای موجود خریداری می شوند. در این میان مارک های خوب و درجه یک بیشترین تقاضا را دارند.

قیمت چسب کاشی آنتیک ساروج

چسب کاشی انتیک ساروج از جمله بهترین هایی ست که در سالهای اخیر در نمایندگی های فروش عرضه می شود. این محصول به دلیل رعایت اصول و استانداردها در شرایط خوبی قرار داشته و افراد مختلف آنها را تهیه می کنند.

چسب کاشی ساروج ترکیبات خوبی داشته و به راحتی می توان شاهد بهره گیری از شرایط مختلف آنها بود. از مهمترین دلایلی که امروزه اغلب مصرف کننده ها این چسب را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار می دهند، قدرت چسبندگی بالا و کیفیت عالی است. این چسب ها در شرایط ویژه تولید و به دست مصرف کننده ها می رسند.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.