🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش چسب کاشی استخری با قیمت ارزان

فروش چسب کاشی استخری

فروش چسب کاشی استخری از طریق نمایندگی های معتبر در سطح کشور امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی چسب پودری استخری درجه یک در وزن ۲۵ کیلویی و ارزان قیمت از این مرکز تهیه بفرمایید.

تمام هدف شرکت دکاردن عرضه بهترین چسب های ساختمانی است تا بدین وسیله بتواند مشتریان خود را در سراسر کشور راضی نگه دارد و بدین طریق ما می توانیم هر نوع چسب کاشی و سرامیک با بهترین برند را در اختیار شما قرار بدهیم.

انواع چسب کاشی با نازلترین قیمت و مناسب توسط تیم کارشناسی دکاردن در اختیار شما در کوتاهترین زمان ممکن قرار میگیرد. رضایت مشتری از اهداف مهم و خط مشی ما می باشد.

بهترین چسب کاشی استخری پومکس

یکی از بهترین چسب هایی که می توانید تهیه بفرمایید برند پومکس است و چسب استخری پومکس بسیار خوب و درجه یک است و می توانید به راحتی از این ماده برای نصب هر نوع کاشی بزرگ در فضای مرطوب بهره ببرید. مزیتهای چسب استخری زیادی است که عبارت است از:

 • ضد آب می باشد
 • طول عمر زیادی دارد
 • دارای استاندارد است
 • پودری و به صرفه برای مشتریان می باشد

بهترین چسب کاشی استخری را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بهینه از مراکز مطمئن در سطح کشور و یا از این سایت آنلاین تهیه بفرمایید. قیمت چسب کاشی در سال ۹۹ افزایش داشته است زیرا قیمتهای تولید کنندگان تغییر کرده از این رو می توانید برای آگاهی از شرکت استعلام داشته باشید.

لیست قیمت چسب کاشی استخری

بهترین مارک چسب سرامیک توسط شرکت ارائه می شود از این رو می توانید قیمت چسب کاشی خارجی و ایرانی را با بهترین برند آنلاین استعلام کنید. از این رو لیست قیمت چسب کاشی در این سایت موجود است اما به دلیل نوسانات می توانید تماس برقرار کنید.

 

کالا

 

 

وزن

 

قیمت

 

چسب پودری نرمال پومکس

 

۲۵

 

۷۹۰۰۰

 

چسب پودری پرسلانی

 

۲۵

 

۱۲۰۰۰۰

امروزه وجود استخر در اکثر خانه های ایرانی احساس می شود و افراد برای نصب و یا بازسازی استخرها می توانند از چسبهای خوبی استفاده نمایند. از این رو توصیه ما خرید چسب استخری برای فضاهای مرطوب و مواجه با آب است که عبارتند از:

 1. استخر آبی یا کشاورزی
 2. سرویس بهداشتی
 3. نمای ساختمان

از این رو می توانید برندهای مطمئن و مرغوب تولید شده در این زمینه را با قیمت عالی و ایده آل تهیه بفرمایید.

قیمت چسب سنگ نما ضد آب

می دانید چسب سنگ نما را از کجا بخرید؟ آیا می دانید بهترین چسب های ساختمانی در کجا عرضه می شود؟ قیمت چسب سنگ نما مناسب و با بهترین کیفیت در این مجموعه ارائه می شود. شما می توانید هر محصولی را از شرکتهای معتبر و خوبی با قیمت عالی تهیه بفرمایید.

برای نصب سنگ می توانید از مواد ساختمانی خوبی استفاده بفرمایید که در این مرکز بهترین چسب ها تولید و عرضه می شود که می توانید از آن برای چسباندن استفاده خوبی داشته باشید.

قیمت چسب سنگ ضد آب پودری

یکی از محصولات مورد نیاز چسب پودری است که برای چسباندن سنگ می توانید از آن بهترین استفاده را داشته باشید. در این مرکز انواع چسب های سنگ زیر قیمت بازار و بهترین نرخ تولید و عرضه می شود.

قیمت چسب سنگ ضد آب را از ما بخواهید این ماده در بسته بندی ۲۵ کیلویی و با قیمت خوبی تولید و در دو رنگ سفید و سیاه عرضه می گردد. می دانید از چسب پودری می توانید به راحتی استفاده نمایید.

چسب خمیری بهتر است یا چسب پودری؟

این سوال بسیار از مشتریان است اما باید بدانید که از هر یک برای بخش بخصوصی استفاده می شود و شما می توانید برای نصب انواع کاشی برای کف و ارتفاع از چسب پودری بهره ببرید.

چسب خمیری معروف تر و رایج است اما قیمت بالایی دارد و به صرفه نیست با این حال مشتری خود را دارد. اما چسب پودری مزیتهای زیادی دارد:

 • ضد آب است
 • بر پایه سیمان و چند محصول مهم دیگر است
 • به صرفه است
 • محدودیت استفاده ندارد

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.