🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش ویژه انواع چسب ساختمانی با قیمت

انواع چسب ساختمانی

انواع چسب ساختمانی با هدف بهره گیری از پروژه های مختلف ساختمانی تولید و به بازار عرضه می شوند. فروش ویژه این چسب ها با قیمت روز در شهرهای مختلف ایران انجام شده و متقاضیان عمده می توانند نیاز خود را بهتر مشخص نمایند.

ایران یکی از کشورهایی ست که در حوزه صنعت ساختمان با کشورهای صنعتی هم گام شده است. به طوری که می توان شاهد تغییرات زیادی در این صنعت بود. از این رو بهره گیری از بهترین مصالح و مواد اولیه در ساختمان سازی مسئله ای بسیار مهم و جدی می باشد. چرا که می توان شرایط بهتری را برای بناها فراهم نمود.

تولید چسب ساختمانی و بهره گیری از آن در ساختمان های مختلف، در سالهای اخیر مطرح شده است. به همین دلیل معماران و طراحان ساختمانی توانسته اند انواع چسب کاشی سرامیک را با هدف افزایش مقاومت و سهولت در اجرای پروژه های مختلف خواهد شد.

قیمت چسب های ساختمانی ایرانی

چسب های ساختمانی از جمله محصولاتی هستند که شرکت های ایرانی در خصوص تولید آنها عملکرد خوبی داشته اند. به این ترتیب که توانسته اند استانداردهای لازم را در مورد این تولیدات بکار گرفته و چسب هایی با مقاومت بالا و کیفیت عالی راهی بازار کرده اند.

شرح کالابسته بندیقیمت
چسب خمیری۱۲.۵۵۱۰۰۰
چسب پودری نرمال۲۵۶۵۰۰۰
چسب پودری استخری۲۵۷۹۰۰۰
پودر بندکشی پرسلانی۲۵۹۵۰۰۰
چسب بتن۳.۵۳۶۰۰۰
چسب بتن۸۹۶۰۰۰
پودر بندکشی رنگی۵۴۸۰۰۰
پودر بندکشی غیر رنگی۵۴۵۰۰۰

قیمت چسب ساختمانی تولید داخل به مراتب مناسب تر از برندهای وارداتی است. به همین دلیل شرکت هایی که در خصوص فروش آنها اقدام نموده، به مشتریان خود این تولیدات را پیشنهاد می دهند.

از دیگر مزایای چسب ساختمانی ایرانی می توان موارد زیر را دانست:

  • کیفیت بالا
  • تضمین مرغوبیت
  • سهولت در دسترسی
  • بسته بندی های مختلف
  • قدرت چسبندگی مطلوب
  • ماندگاری زیاد

این تولیدات امروزه با شرایط ویژه در بازار شهرهای مختلف ایران عرضه شده و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود آنها را تهیه و استفاده کنند.

بهترین مارک چسب سرامیک پودری ساختمانی

چسب سرامیک پودری از بهترین چسب های ساختمانی بوده که امروزه در صنایع مختلف کشور بکار گرفته می شوند. این چسب ها در مکان های مختلف مانند سرویش بهداشتی و آشپزخانه بکار گرفته شده و سبب افزایش مقاومت سرامیک می شود.

بعلاوه از نفوذ آب به دیوار و اسکلت ساختمان جلوگیری نموده و سبب افزایش طول عمر بنا خواهد شد. از این رو امروزه بهترین مارک های چسب سرامیک پودری و خمیری در اختیار شرکت های پیمانکاری قرار می گیرد. این چسب ها به دلیل آماده بودن و سهولت در بکار گیری امروزه فروش خوبی در بازار دارد.

بهترین چسب کاشی دیوار خمیری

چسب کاشی دیوار یکی دیگر از تولیداتی ست که در ساختمان سازی کمک زیادی می کند. این چسب به دلیل مقاومت بالا و استانداردهایی که در خود داشته، در مکان های مختلف قابل اجرا بوده و متقاضیان آنها را تهیه خواهند کرد.

چسب کاشی دیوار در ایران با بهترین مواد اولیه تولید و در بازار عرضه می شود. این چسب ها مقاومت بالا داشته و مسلما به مجریان ساختمانی کمک کرده تا برای اهداف مختلف از آنها بهره گیرند. در این میان چسب های خمیری که راحت تر استفاده شده، بیشتر مد نظر بوده و با بسته بندی های مختلف در دسترس می باشند.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.