🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید چسب بتن مایع برای آب بندی

خرید چسب بتن

خرید چسب بتن از طریق نمایندگی رایج است اما می توانید به صورت اینترنتی بهترین محصولات ساختمانی را از دکاردن در زمان کوتاه خرید بفرمایید.

از افزودنی های پر اهمیت صنعت بتن، چسب بتن می باشد که امروزه در  مصارفی مانند آب بندی، ترمیم بتن، ترمیم بافت های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک از آن استفاده می شود.

چسب بتن که حالت فیزیکى آن به صورت مایع و رنگ چسب بتن شیرى رنگ است دارای وزن متغیر می باشد ولی چسب بتن در ظرف های پلاستیکى ۴ لیتری  و  یا ۲۰ لیترى در بازار عرضه میگردد.

خرید چسب بتن

خرید چسب بتن را پیشنهاد می گردد در مراکز اینترنتی معتبر یا نمایندگی ها در سراسر کشور انجام دهید که برای خرید ابتدا بایست لیست قیمت را در دسترس داشته باشید.

در صورتی کنه قادر به خرید حضوری از نمایدگی ها نمی باشید. خرید اینترنتی چسب بتن ساروج از طریق سایت اینترنتی آن امکان پدیر است که برای اطلاعات بیشتر جهت سفارش و مشاوره کافیست هم اکنون با مشاوران فروش سایت تماس حاصل فرمایید.

با خرید اینترنتی علاوه بر اینکه سفارش خود را بدون هیچ گونه تلاشی دریافت می کنید نیز از مزایایی چون ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان بهره مند خواهید شد که ضمنا سفارش به صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ دلالی انجام می گیرد و این امر موجب کاهش صرف هزینه های سنگین از طرف مشتریان می شود.

انواع چسب بتن را می شناسید؟

انواع چسب بتن را می شناسید؟ این چسب بی نظیر در دونوع اپوکسی و لاتکس یا پلیمری تقسیم می شود که برای ترمیم بتن، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن، اتصال بتن قدیم به جدید مورد استفاده قرار می گیرد.

این چسب بی نظیر که در ادامه با چند تا از مهم ترین مزیت ها و کاربرد آن آشنا خواهید شد، از فرمولاسیون قوی و محکمی برخوردار است و یکی از بهترین چسب ها در صنعت بتن به شمار می رود.

مهم ترین مزایا و کاربرد چسب بتن عبارت اند از:

·         کاهش نفودناپذیری بتن و ملات

·         به وجود آمدن ترک در بتن

·         افزایش عمر سازه های بتنی

·         جلوگیری  از اتلاف وقت

·         افزایش دوام و انعطاف پذیری بتن

·         پوشش‌دهی ترک‌های موئین

·         برای ساخت ملات‌های ترمیمی و قدیمی یا بتن خود تراز شونده

·         برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگی‌های سطحی و عمقی

·         افزایش میزان چسبندگی بتن به سطح بتن قدیمی

·         برای اتصال دو سطح بتن قدیمی و جدید

قیمت چسب بتن برای کاشت میلگرد ضخیم

قیمت چسب بتن برای کاشت میلگرد ضخیم را از نمایندگی یا سایت های فروش اینترنتی معتبر دریافت کنید که این محصول در برند های مختلف تولید می شود و قیمت آن را نیز تولید کننده تعیین می کند.

البته ناگفته نماند خرید از نمایندگی به دلیل ارسال بار به صورت مستقیم از کارخانه به صرفه تر است زیرا محصول به قیمت کارخانه به مشتریان عرضه می شود.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در این صنعت بیشترین سود را کسب کرده و در عین حال کمترین هزینه را صرف کنید پیشنهاد می شود خرید خود را در مراکز پخش انجام دهید که با این وجود از خدمات ارسال پس از فروش نیز بهره مند خواهید شد و خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش


🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چسب باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.